برند های تحت پوشش

شرایط گارانتی

 • ضمانت دستگاه و قطعات

  دستگاه از تاریخ فعالسازی در سامانه همتا و فاکتور خرید معتبر ( که دارای مهر ، امضا ، شماره تماس فروشگاه ، تاریخ خرید ، مدل و سریال دستگاه است ) به مدت 18 ماه تحت ضمانت خرابی های ناشی از ساخت می باشد.

 • شرایط تعویض دستگاه

  دستگاه به مدت 7 روز از تاریخ فعالسازی در سامانه همتا و فاکتور خرید معتبر ( که دارای مهر ، امضا ، شماره تماس فروشگاه ، تاریخ خرید ، مدل و سریال دستگاه است ) ، در صورت داشتن ایراد سخت افزاری ناشی از ساخت ، مشمول تعویض می گردد.

 • ضمانت لوازم جانبی ( هندزفری، آداپتور و کابل )

  لوازم جانبی داخل جعبه دستگاه ، از تاریخ فعالسازی در سامانه همتا و فاکتور خرید معتبر ( که دارای مهر ، امضا ، شماره تماس فروشگاه ، تاریخ خرید ، مدل و سریال دستگاه است ) ، به مدت 6 ماه تحت ضمانت خرابی های ناشی از ساخت می باشد.

 • شرایط ضمانت باطری دستگاه

  دستگاه های دارای باطری خارجی ، از تاریخ فعالسازی در سامانه همتا و فاکتور خرید معتبر ( که دارای مهر ، امضا ، شماره تماس فروشگاه ، تاریخ خرید ، مدل و سریال دستگاه است ) ، به مدت 6 ماه تحت ضمانت خرابی های ناشی از ساخت می باشد.

  دستگاههای دارای باطری داخلی ، مطابق با گارانتی دستگاه ، از تاریخ فعالسازی در سامانه همتا و فاکتور خرید معتبر ( که دارای مهر ، امضا ، شماره تماس فروشگاه ، تاریخ خرید ، مدل و سریال دستگاه است ) به مدت 18 ماه تحت ضمانت خرابی های ناشی از ساخت می باشد.

  توجه : در صورت بروز برخی مشکلات سخت افزاری و یا نرم افزاری حفظ اطلاعات مشتری تضمین نمی گردد. ارائه کارت شناسایی ، فاکتور خرید معتبر ( که دارای مهر ، امضا ، شماره تماس فروشگاه ، تاریخ خرید ، مدل و سریال دستگاه است ) و کارت گارانتی جهت ارائه کلیه خدمات الزامی میباشد.

 • شرایط کامل مربوط به فاکتور معتبر

  1) دارای سربرگ ، مهر فروشگاه و امضا فروشنده باشد.

  2) آدرس دقیق فروشگاه و شماره تماس های فروشگاه ، در آن درج شده باشد.

  3) نام مشتری و تاریخ خرید دستگاه ، در فاکتور خرید درج شده باشد.

  4) فاکتور خرید مخدوش نبوده و بدون خط خوردگی باشد.

  5) اطلاعات کامل دستگاه شامل ( IMEI و مدل ) در فاکتور خرید درج شده باشد.

حقوق مصرف کنندگان

جهت حفظ و حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، شرکت عمران تل موارد مشروحه زیر را متعهد می گردد :

 • خریدار در 24 ساعت (غیرتعطیل) اولیه خرید و فعالسازی دستگاه چنانچه عیب و یا ایراد ذاتی در دستگاه خریداری شده خود مشاهده نماید و دفتر مرکزی و یا به نمایندگی های عمران تل در سراسر کشور مراجعه کند، دستگاه ایشان تحت ضمانت ( گارانتی ) تعویض با برند و مدل مشابه قرار می گیرد و در صورت عدم موجودی ، مبلغ مندرج در فاکتور رسمی خریدار به ایشان عودت می گردد .

 • در طول دوره ضمانت محصولات ، عمران تل رفع هر نوع نقص و یا عیوب مربوط به خدمات پس از فروش ( عیوب مربوط به طراحی و ساخت ) دستگاه های تلفن همراه را بر عهده می گیرد و بصورت رایگان برطرف می نماید .

 • ضمانت محصول دربرگیرنده قطعات و اجرت رایگان در طول دوره فوق است. ( ایرادات ذاتی دستگاه تلفن همراه با ضمانت شرکت عمران تل در مدت 18 ماه بصورت رایگان تعمیر می گردد و همچنین جهت تکریم و جلب رضایت مشتریان شهرستان ، هزینه ارسال و دریافت گوشی بر عهده شرکت می باشد )

  تبصره : در عیوبی مانند شکستگی ، ضرب دیدگی ، آبخوردگی و ایراداتی که ناشی از استفاده ناصحیح مصرف کننده از تلفن همراه بوجود می آیند و دستگاه را از حالت ضمانت خارج می کنند ، در صورت موافقت مشتری و پرداخت هزینه تعمیر ، شرکت عمران تل مسئولیت تعمیر و رفع ایرادات این قبیل موارد و همچنین ایرادات فنی و کارکردی و تامین قطعات مورد نیاز را در خارج از دوره ضمانت و در طول دوره تعهد با اخذ هزینه، به موقع و بطور شایسته را برطرف نماید بر عهده می گیرد .

 • عمران تل متعهد می گردد چنانچه در طی 7 روز اول شروع ضمانت از تاریخ فعالسازی در سامانه همتا هرگونه عیوب ذاتی بروز نماید حق تعویض و جایگزینی کالا برای مصرف کننده محفوظ است . عمران تل متعهد می گردد در مواردی که امکان تامین قطعات یدکی در دوران پشتیبانی خدمات وجود نداشته باشد ، تسهیلاتی را برای تعویض کالای مصرف کننده با محصولات مشابه خود فراهم نماید .

  تبصره : در صورت عدم موجودی دستگاه مشابه مشتری در انبار ، هزینه خرید دستگاه بر اساس فاکتور مشتری به ایشان مسترد می گردد .

 • عمران تل متعهد می گردد چنانچه توان تامین قطعات کالای جایگزین را نداشته باشد و در زمان مقرر نتواند دستگاه مشتری را تعمیر و به موقع تحویل نماید، تا هر هفته تاخیر به مدت 1 ماه به دوره ضمانت (اعم از دوران ضمانت و یا مدت ضمانت تعمیرات در دوره تعهد) افزوده خواهد شد .

 • عمران تل متعهد می گردد کلیه هزینه های تبعی در دوران ضمانت از قبیل هزینه ایاب و ذهاب، هزینه جابجایی کالای مشتری به شرکت و یا واسطه خدمات پس از فروش را راساً تقبل و پرداخت نماید.

 • کلیه دستگاه های تلفن همراه شرکت عمران تل تا ده سال پشتیبانی تعمیر و تامین قطعات می گردند .

 • مدت زمان تعمیر دستگاه سه روز تعین میگردد کلیه گوشی های دارای ضمانت بنا به هرعللی ( مانند نبود قطعه / مشکلات فنی و ... ) بیش از 1 هفته در مرکز این شرکت تعمیر نگردد گوشی تعویض می گردد و یا در ازای هر روز تاخیر سه روز ضمانت لحاظ می گردد . ( شرکت عمران تل در جهت کسب رضایت مشتریان خود ، از زمان دریافت و پذیرش محصولات ، مدت زمان 3 روز کاری بصورت 2 روز جهت تعمیرات و 1 روز جهت تست کنترل کیفی ، در نظر گرفته است .

  استثنا : در مورادیکه عیب دستگاه توسط تکنسین های فنی مشاهده نمی گردد ، دستگاه تعمیر نرم افزاری شده و بمدت 3 روز کاری در قسمت کنترل کیفی ، تحت فرآیند تست طولانی مدت قرار می گیرد.

 • در صورت درخواست مشتری جهت گوشی امانی گوشی مطابق با مشخصات و امکانات گوشی مشتری تا زمان اتمام تعمیرات و تحویل به مشتری در اختیار متقاضی قرار میگیرد .

 • تمامی تعمیرات و قطعات تعویض شده کلیه گوشی های دارای ضمانت و خارج از ضمانت ، شش ماه ضمانت تعمیر و تامین قطعه را دارا می باشند .

 • درصورتی که گوشی پذیرش شده در مراکز این شرکت به هر دلیلی آسیب ببیند . ( توسط تعمیرکار / حمل و نقل / پرسنل پذیرش ) شرکت مکلف به جبران خسارت و جلب رضایت مشتری می باشد .( در صورت آسیب دیدن دستگاه مشتریان در دفتر مرکزی شرکت عمران تل ، در راستای جلب رضایت مشتری جبران خسارت وارده بر عهده شرکت می باشد )

 • در صورت بروز حوادث غیر مترقبه در دوره ضمانت ، زمان مورد نظر ( بازگشایی سازمان های ذیربط) به دوران ضمانت اضافه میگردد . ( پیرامون تکریم و جلب رضایت مشتریان ، در صورت بروز مسائل همه گیر مانند شیوع ویروس کووید 19 و اعلام تعطیلی از سوی دولت و نهادهای رسمی کشوری ، تعداد روزهای اعلام شده از سوی هیئت دولت به تاریخ ضمانت دستگاه های دارای ضمانت عمران تل اضافه و محاسبه خواهد شد . همچنین از طریق کال سنتر و سیستم تلفن گویا زمان شروع مجدد فعالیت شرکت به مشتریان اطلاع رسانی می گردد )

 • * در صورت بروز ایرادات فراگیر ( اپیدمیک) در محصولات از طریق مرکز تماس به مشتریان گرامی اطلاع رسانی و اعلان فراخوان می شود .

 • جهت رفاه و رضایت مشتریان ، شرکت عمران تل و نمایندگان آن اقدام به ارائه خدمات به محصولات مشابه واردات شرکت عمران تل نیز با رضایت و درخواست مشتری می نماید.

شرایط ابطال گارانتی

1) تماس یا نفوذ مایعات و رطوبت به دستگاه

2) هرگونه آسیب فیزیکی مانند خمیدگی ، فرورفتگی ، ضربه خوردگی ، خراش ، شکستگی ، استفاده غلط و غیر معمول از محصول و سایر موارد مشابه به تشخیص کارشناسان این مرکز

3) باز شدن یا تعمیر و تعویض قطعات توسط افراد غیر مجاز در خارج از مراکز معرفی شده توسط شرکت

4) نصب نرم افزارهای غیر مجاز و Root کردن دستگاه که به تشخیص کارشناسان این مرکز منجر به آسیب رساندن به دستگاه شده باشد

5) استفاده از لوازم جانبی غیر اصلی

6) نوسانات برقی که باعث آسیب به دستگاه شده باشد

7) استهلاک تدریجی محصول از قبیل سایش ، شکستگی و رنگ رفتگی

لطفا صبر کنید...